Salt Cup 2013
24 listopada, 2013
Salt Cup 2015
2 listopada, 2015

Salt Cup 2014

Dziękujemy wszystkim tancerzom i gościom za udział w Salt Cup 2014. Mamy nadzieję, że występy mistrzów zrobiły na Was piorunujące wrażenie i że znowu tak licznie przybędziecie na kolejną edycję turnieju.  Gratulujemy uczestnikom wspaniałej rywalizacji podczas Turnieju Pro – Am, zwłaszcza tym, którzy na parkiecie pojawili się dopiero pierwszy, ale nie ostatni raz! Pokazy mistrzów na długo pozostaną w naszej pamięci, a tych, którzy chcieliby sobie jeszcze raz  je oglądnąć zapraszamy do działu video  http://www.arthurmurray.pl/category/sk-video-2014/. Informujemy również, że zdjęcia z Salt Cup będą dostępne już niedługo w dziale GALERIA.

 

Pisali o nas:

http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=8388

http://www.mmkrakow.pl/496654/xi-turniej-tanca-pod-ziemia-salt-cup

http://allevents.in/krak%C3%B3w/salt-cup-2014-wieliczka/636818213083784

W tym dniu była z nami również telewizja Polsat!

Wszystkie relacje i filmy video z Salt Cup 2014 przygotowała i zrealizowała agencja filmowa IMAGE – http://www.image.wieliczka.pl/

Dziękujemy za profesjonalną obsługę. Teraz możemy wracać do tych tanecznych wydarzeń kiedy tylko chcemy. Na naszym profilu YouTube – Arthur Murray Poland, znajdziecie również video relacje z Salt Cup, którą przygotowała agencja IMAGE. Zapraszamy do oglądania i udostępniania.

 

 

Studio Tańca Arthur Murray i Szkoła Tańca Pasja zaprasza na turniej tańca Salt Cup 2014, który będzie już 11 edycją tego wspaniałego wydarzenia. Stałym miejscem turnieju od początku jego istnienia jest wyjątkowa, mieszcząca się ponad 125 metrów pod powierzchnią ziemi Komora Warszawa w Kopalni Soli w Wieliczce.

 

plakat-salt-cup

Program tego ważnego wydarzenia, jest bardzo urozmaicony, bo oprócz turnieju tańca, odbędą się również:

– pokazy tańca Studentów Arthur Murray – czyli Showcase 2014

– turniej tańca Pro – Am, w którym występuje amator z profesjonalnym tancerzem. W tej kategorii zaprezentują się pary taneczne z Polski oraz wielu zagranicznych państw

– uroczysta Gala wieczorna, z pokazem Mistrzów Świata

To właśnie Gala, będzie najważniejszym punktem programu. Galę poprowadzi Iwona Pavlović, a goście będą mogli podziwiać pokazy mistrzów najwyższej klasy. W tym roku, specjalnie dla Was, zatańczą Michał Malitowski i Joanna Leunis oraz Stefano Di Filippo i Dasha.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?