REGULAMIN TURNIEJU FTS

  1. Nazwa Turnieju

                Salt Cup 2017

            Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i Juniorów Młodszych.

  1. Organizator turnieju

                Sportowy Klub Taneczny Pasja Kraków

  1. Termin

                18-19.11.2017r.

  1. Miejsce
    Kopalnia Soli w Wieliczce, ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka.
    Turniej odbywa się
    125 metrów pod ziemię w komorze „Warszawa”.
  2. Wymiary parkietu
     20m x 15m
  3. Kierownik turnieju: imię i nazwisko, kontakt tel., adres mailowy.

                Mateusz Woda, mail: matiwoda@icloud.com, tel. 509215116

  1. Zawodnicy – klasy taneczne / kat. wiekowe
  • Mistrzostwa Polski Dzieci ST
  • Mistrzostwa Polski Dzieci LA
  • Mistrzostwa Polski Junior I (12-13) ST
  • Mistrzostwa Polski Junior I (12-13) LA
  • Dorośli Open La
  • do 7 lat kl. H (polka, WA, S, CCC, R&R)
  • 8-9 lat kl. H (polka, WA, S, CCC, R&R)
  • 8-9 lat kl. G (polka, WA, S, CCC, R&R lub Jive)
  • 8-9 lat kl. F (W, V, Q, S, C, J)
  • 10-11 lat kl. G (polka, WA, Q, S, CCC, R&R lub Jive)
  • 10-11 lat kl. F (W, V, Q, S, C, J)

 

  1. Skład Komisji Sędziowskiej i Skrutacyjnej 
  1. Łukasz Grzęski – Sędzia Główny niepunktujący
  2. Jarosław Przekop
  3. Małgorzata Szyda
  4. Joanna Kowalska
  5. Dominika Kublik – Marzec
  6. Jacek Maciejczuk
  7. Justyna Hawkins
  8. Andrzej Błażejczyk
  9. Magdalena Ziętowska
  10. Piotr Zamorski

               

Skład Komisji Sędziowskiej na klasy H,G,F 

  1. Łukasz Grzęski – Sędzia Główny niepunktujący
  2. Jarosław Przekop
  3. Małgorzata Szyda
  4. Joanna Kowalska
  5. Dominika Kublik – Marzec
  6. Jacek Maciejczuk
  7. Justyna Hawkins
  8. Andrzej Błażejczyk
  9. Magdalena Ziętowska
  10. Piotr Zamorski

 

Skład komisji sędziowskiej (taniec nowoczesny):

Joanna Szewczyk – sędzia główny
Marcin Węgrzynek
Diana Król
Agnieszka Jaroszewska
Aleksandra Małajewicz

Komisja Skrutacyjna:

  1. Dorota Gołębiowska
  2. Krzysztof Cedro

 

  1. Termin zgłoszenia par

3.11.2017r. (środa) – Mistrzostwa Polski, open i Taniec nowoczesny
10.11.2017r. – taniec nowoczesny
15.11.2017r. – turniej towarzyszący

  1. Warunki uczestnictwa w turnieju
    W turnieju może wziąć udział para, która:
  2. a) jest zgłoszona do rywalizacji FTS w sporcie tanecznym,
  3. b) posiada licencję zawodnika FTS,
  4. c) jest zrzeszona w klubie sportowym
    lub innym podmiocie  działającym w strukturach sportowych FTS
  5. d) posiada książeczkę startową lub inny dokument potwierdzający datę urodzenia.
  6. e) wniesie opłatę akredytacji udziału w turnieju

 

  1. Opłaty, cena biletów wstępu, wpisowe, opłata za nagrywanie, inne opłaty i dane do przelewów.
    Akredytacja dla Tancerzy:

             – Akredytacja Mistrzostw Polski oraz open Dorośli –   45 zł os/styl  (Płatność przelewem do 3 listopada. Po terminie cena wzrasta o 100%.)
             – Akredytacja klas H, G,F, taniec nowoczesny  – 30 zł
             – wstęp dla widzów – 30 zł
             – bilet całodzienny – 60 zł – miejsce siedzące na gali
             – wejście na Galę wieczorną – 60 zł – miejsce siedzące
             – Miejsce w pierwszym rzędzie na Gali Wieczornej – 150 zł – przedsprzedaż
             – Miejsca siedzące w pierwszym rzędzie oraz wspólny catering z parami pokazowymi po Gali Wieczornej – 250 zł – przedsprzedaż

Dane do przelewu:

Sportowy Klub Taneczny Pasja
ul Kuźnicy Kołłątajowskiej 6/10, 31-234 Kraków
mBank 04 1140 2004 0000 3602 7556 5357

Uczestnicy Mistrzostw Polski (tancerze) oraz tancerze klas F,G,H w cenie akredytacji mają wstęp na Gale na miejsca stojące.

 W każdą cenę wliczony jest zjazd i wyjazd windą z Kopalni Soli !

11b.
Wszystkie osoby rejestrujące się na turniej tańca SALT CUP 2017 wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku przy użyciu zdjeć i nagrań video na stronach www.pasja.krakow.pl, www.arthurmurray.pl, www.kopalnia.pl oraz na stronach facebookowych Arthur Murray Kraków i Sportowy Klub Taneczny Pasja, a także w materiałach marketingowych Kopalni Soli „Wieliczka”.

Bilety na Galę Wieczorną są ograniczone dlatego można je kupić w przedsprzedaży, rezerwując mailowo matiwoda@icloud.com – dane do zapłaty dostępne na stronie www.saltcup.pl.        

11c.
ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC W KOPALNI SOLI, BARDZO PROSIMY TRENERÓW PAR UCZESTNICZĄCYCH W TURNIEJU TAŃCA SALT CUP O WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE SWOJEJ OBECNOŚCI NA TURNIEJU, WTEDY PRZED WEJŚCIEM NA TURNIEJ, W BIURZE ORGANIZACYJNYM BĘDZIE DO ODBIORU BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA (miejsca stojące) NA PAŃSTWA NAZWISKO. ZGŁOSZENIE OBECNOŚCI PROSIMY WYSŁAĆ: matiwoda@icloud.com

  1. Dodatkowe informacje organizatora, bufet, opieka medyczna, stoiska (asortyment).
    – na turnieju zapewniona jest opieka medyczna

          – obok sali tanecznej znajduje się restauracja „Budryk”

  1. Wstępny program turnieju

 

UAKTUALNIONY PROGRAM TURNIEJU SALT CUP 2017 

SOBOTA

12:00 – 12:30 – rejestracja par Mistrzostw Polski Dzieci ST
12:15 – 12:45 – próba parkietu Mistrzostw Polski Dzieci ST

12:45 – 1/4 Mistrzostw Polski Dzieci ST
13:15 – turniej wewnętrzny
14:00 – 1/2 Mistrzostw Polski Dzieci ST
14:30 – turniej wewnętrzny
15:15 – Finał i ogłoszenie wyników Mistrzostw Polski Dzieci ST

15:15-15:45 – rejestracja Mistrzostw Polski Junior I LA
15:30 – 16:00 – próba parkietu Mistrzostw Polski Junior I LA

16:00 – 1/8 Mistrzostw Polski Junior I LA
16:45 – turniej wewnętrzny
17:30 – 1/4 Mistrzostw Polski Junior I LA

 

19:00 – GALA WIECZORNA
Finał Amatorów La
1/2 Finału Mistrzostw Polski Junior I LA
Pokazy Mistrzów

NIEDZIELA

BLOK I

9:15-9:45 – rejestracja par Mistrzostw Polski
10-10:30 – rejestracja par H klasy
9:30 – 10:00 próba parkietu
10:00 – rozpoczęcie turnieju Mistrzostw Polski
11:00 – rozpoczęcie turnieju H klas

KATEGORIE:
MISTRZOSTWA POLSKI Junior I ST
MISTRZOSTWA POLSKI Dzieci LA
Do 7 lat klasa H
8-9 lat klasa H

10:00 – 1/8 Mistrzostw Polski Dzieci LA
10:30 – 1/8 Mistrzostw Polski Junior I ST
11:00 – do 7 lat kl. H
11:10 – 8-9 lat kl. H
11:20 – 1/4 Mistrzostw Polski Dzieci LA
11:50 – 1/4 Mistrzostw Polski Junior I ST
12:20 – do 7 lat kl.H
12:30 – 8-9 lat kl. H
12:40 – 1/2 Mistrzostw Polski Dzieci LA
13 – 1/2 Mistrzostw Polski Junior I ST
13:20 – Finał Mistrzostw Polski Dzieci LA
13:30 – Finał Mistrzostw Polski Junior I ST
13:40 – ogłoszenie wyników

BLOK II

13:00 – 13:45 – rejestracja par
14:00 – rozpoczęcie turnieju par
KATEGORIE:
8-9 lat klasa G
10-11 lat klasa G
8-9 lat klasa F
10-11 lat klasa F

 

Blok III

kategorie:
TANIEC NOWOCZESNY
15:00-15:40 – rejestracja tancerzy
16:00 – rozpoczęcie turnieju
1. – do 9 lat solo, duety, miniformacje, formacje jazz, modern jazz
2. – do 11 lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz, modern jazz
3. – 12-15 lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz, modern jazz
4. do 25  lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz , modern jazz
17:00-17:45 – rejestracja tancerzy
18:00 – rozpoczęcie turnieju
1. do 9 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
2. do 11 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
3.  12-15 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
4. do 25 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
    1. Wszelkie sprawy sporne nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Kierownik Turnieju w porozumieniu z Sędzią Głównym.

GRAND PRIX W TAŃCU NOWOCZESNYM

 

Kategorie wiekowe

–     do 9 lat ( solo, duet, mini formacja, formacja)
⁃     do 11 lat (solo, duet, mini formacja – do 7 osób, formacja – pow. 7 osób)
⁃     12-15 lat (solo, duet, mini formacja, formacja)
⁃     do 25 lat (solo, duet, mini formacja, formacja)
⁃     (o przynależności do danej kategorii decyduje 80 % składu grupy, a w przypadku solistów rok urodzenia – każdy uczestnik musi posiadać dokument potwierdzający wiek).

Style taneczne:
⁃     street dance
⁃     jazz, modern jazz

(organizator zastrzega sobie prawo do łączenia kategorii)

 

Warunki uczestnictwa:

⁃     Zgłoszenia do dnia 10.11.2017 r. rejestrując sę na stronie www.fts-taniec.pl
⁃     wniesienie opłaty startowej 30zł /os w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2017 na konto organizatora:

z dopiskiem SALT CUP 2017 + nazwa zespołu + kat.wiekowa

Jeśli uczestnik tańczy kilka razy to ponosi opłatę 1x 30zł plus 12zł za każdy kolejny występ.

⁃     przesłanie muzyki na adres e-mail maxdance.js@interia.pl w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2017r.

Uwagi końcowe:

⁃     w kategoriach solo przeprowadzana będzie runda eliminacyjna , mająca na celu wyłonienie finałowej 6, która to w finale zatańczy do swojego podkładu muzycznego.
⁃     czas prezentacji w kategorii solo i duety- runda eliminacyjna 1:30, finał 1:00, pozostałe formy do 3 minut
⁃     Przekroczenie czasu prezentacji powoduje dyskwalifikację
⁃     Listy startowe i dokładne godziny występów zostaną umieszczone na stronie internetowej www.saltcup.pl
⁃     Organizator zapewnia finalistom :
⁃     nagrody finansowe za 1 , 2 i 3 miejsce (w kategoriach: 12-15 lat oraz do 25 lat:  solo i w duetach: 1 miejsce 150zł, 2 miejsce 100zł, 3 miejsce 50zł,  mini formacjach i formacjach: 1 miejsce 250 zł, 2 miejsce 200 zł, 3 miejsce 150 zł)

Wszelkie koszty i ryzyka związane z udziałem w turnieju ponoszą w całości uczestnicy

wszystkie sprawy sporne nie ujęte w regulaminie rozstrzyga sędzia główny wraz z organizatorem.

Decyzja kierownika turnieju ma charakter ostateczny.

PROGRAM:

15.00– 15.45 REJESTRACJA

16.00 rozpoczęcie bloku I

      1. – do 9 lat solo, duety, miniformacje, formacje jazz, modern jazz
      2. – do 11 lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz, modern jazz
      3. – 12-15 lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz, modern jazz
      4. do 25 lat solo, duety, mini formacje, formacje jazz , modern jazz

 

17.00-17.45 REJESTRACJA

18:00 rozpoczęcie II bloku

      1. do 9 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
      2. do 11 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
      3. 12-15 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance
      4. do 25 lat solo, duety, mini formacje, formacje street dance